fbpx

O mnie

mgr Natalia Maria Aksan

kosmetolog,

specjalista laseroterapii, kosmetologii estetycznej, szkoleniowiec

Wychowałam się w świecie sztuki i od najmłodszych lat ceniłam estetykę. Odkryłam w sobie pasję do piękna – zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Dzięki konsekwencji, determinacji oraz sumienności od 2010 roku mogę łączyć tę pasję z życiem zawodowym.

Jako jedna z pierwszych otworzyłam w Chojnicach Gabinet Laseroterapii, dając mieszkańcom szansę na korzystanie z niszowych usług. Od 2024 roku zapraszam Państwa także do pierwszego i jedynego w Chojnicach salonu masażu tajskiego i balijskiego AsmaThai Massage stworzonego przeze mnie z potrzeby własnej, ale także dla moich klientów, którzy poszukiwali miejsca gdzie mogliby się głęboko odprężyć, zapomniec o szarej codzienności gdzie masaże wykonują rodowite Balijki, po które osobiście poleciałam na Bali. Więcej informacji tutaj: www.asmathaimassage.pl

Doświadczenie i umiejętności zdobywałam podczas wielu certyfikowanych kursów i szkoleń – zarówno w kraju, jak i za granicą (Szwecja, Dania, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Rosja). Na pierwszym miejscu stawiam satysfakcję moich klientów, dlatego wciąż systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje. Jestem na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i stale śledzę dokonania w zakresie technologii zabiegowej – po to, by zabiegi laserowe (zarówno depilacja i epilacja laserowa, jak i usuwanie niedoskonałości), peelingi czy makijaż permanentny były jeszcze doskonalsze i przynosiły jeszcze lepsze rezultaty.

Szkolę się u specjalistów kosmetologii oraz lekarzy w Polsce jak i za granicą. Prowadzę szkolenia od poziomu podstawowego do MasterClass.

Prywatnie pasjonuję się nowoczesnymi technologiami w dziedzinie estetyki i odmładzania. Jestem miłośniczką kotów brytyjskich i psów rasy mops, cenię naturę uwielbiam dalekie podróże. Mam głowę pełną pomysłów, mnóstwo energii i pasję do dzielenia się wiedzą. Jednocześnie jestem konsekwentna, wytrwała, sumienna i głodna wiedzy.

Serdecznie zapraszam do kontaktu – chętnie spotkam się z Tobą, by porozmawiać na temat Twoich potrzeb i oczekiwań.